Ar pigūs akiniai nuo saulės kenkia akims?

0
225

Norint tinkamai apsaugoti savo akis nuo šviesios dienos, reikėtų turėti kokybiškus akinius nuo saulės. Tamsūs lęšiai nebūtinai apsaugo jūsų akis nuo kitų rūšių pažeidimų. Nebūtina pirkti vardinių ar dizainerių akinių nuo saulės, tačiau būtina įsitikinti, kad jie turi apsaugą nuo UV spindulių ir gali apsaugoti nuo akinimo, vienodos lęšių formos ir atspalvio. Poliarizuoti arba tamsesnio atspalvio lęšiai tikrai neapsaugos jūsų akių nuo problemų, tačiau gali sukelti jų dar daugiau, kadangi tikėtina, kad dėl UV galite sužeisti savo akis.

Pagrindiniai veiksniai perkant nuo saulės akinius yra štai šie:

UV apsauga

Labai svarbu, kad akiniai nuo saulės užtikrintų 100 procentų apsauga nuo UV spindulių. Kadangi tik tuo atveju akiniai galės apsaugoti jūsų akis nuo žalingų saulės UV spindulių, kurie gali sukelti akių pažeidimą arba sukelti nuolatinį regėjimo praradimą.

Norime paminėti, kad pigūs saulės akiniai tikrai nesuteiks tokio lygio apsaugos, net jei bus užklijuotas lipdukas ,, apsauga nuo UV”.

Optinė kokybė

Pirmomis dienomis nešiojant pigesnius akinius, gali atrodyti, kad jie suteikia puikų regėjimą per saulėtą dieną, tačiau ilgainiui juos nešiojant, akys gali pavargti ir lęšių optinė kokybė taps prastesnė, nei turėtų būti. Taip dažniausiai nutinka dėl pigios lęšių medžiagos ir galimo lęšių iškrypimo kadre.

 

Komentarų sekcija išjungta.