Kaip padėti augintiniui susidraugauti su robotu dulkių siurbliu?

0
160

Daugelis iš mūsų namuose turime augintinių, nes gyvenimas su pūkuotu draugu tampa daug linksmesnis ir turtingesnis. Tačiau šie draugai taip pat linkę purkšti savo vilną į visus mūsų namų kampelius ir nenuilstamai turi ją valyti. Laimei, yra išeitis iš šios situacijos – robotai siurbliai, kurie atliks visą darbą už jus. Tačiau čia kyla klausimas: „kaip mano augintinis reaguos į naują elektroninį šeimos narį? Šiame straipsnyje papasakosime, kaip įsitikinti, kad gyvūnas neišsigąs, o susidraugaus su dulkių siurbliu-robotu.

Ko nereikėtų daryti?

Pirmiausia, ko nereikėtų daryti, nes padarytos klaidos gali prisidėti prie atsako ir amžinai „barti“ gyvūną dulkių siurbliu.

Klaida 1. Tikrai ne kartą matėte internete vaizdo įrašą, kuriame augintinis su džiaugsmu per visą butą važinėja robotu dulkių siurbliu. Tiesą sakant, tokia atrakcija patiks ne kiekvienam gyvūnui, priešingai – jis pasės joje dar daugiau baimės.

2 klaida: tyčia nevaikykite savo augintinio su robotu dulkių siurbliu. Jis bėga nuo jo dėl to, kad bijo, o ne todėl, kad jam smagu žaisti pasivyti.

Klaida 3. Pirmojo susitikimo metu neturėtumėte užrakinti gyvūno su įjungtu dulkių siurbliu toje pačioje patalpoje, kad jie „išsiaiškytų ir priprastų vienas prie kito“.

Daugelis klaidingai mano, kad prie roboto dulkių siurblio gali priprasti tik kačiukas, šuniukas ir pan. Tinkamais veiksmais galite užmegzti ryšį su bet kuriuo gyvūnu, naudodami naujas technologijas, net jei jis namuose jaučiasi kaip šeimininkas.

Taigi pradėkime eilės tvarka

1 veiksmas. Neskubėkite iš karto įjungti ir išbandyti naujojo pirkinio. Pastatykite robotą siurblį toje patalpoje, kurioje jūsų augintinis dažniausiai mėgsta būti, ir leiskite jam priprasti prie naujo daikto išjungtoje būsenoje. Tai parodys gyvūnui, kad dulkių siurblys jam nekelia grėsmės. Užteks poros dienų.

Žingsnis 2. Prieš įjungdami robotą dulkių siurblį, įsitikinkite, kad augintinis šiuo metu yra pabudęs, neužsiėmęs svarbiais dalykais tualete ir nevalgo. Jei viskas tvarkoje su visais taškais, laikas dulkių siurbliui veikti.

Žingsnis 3. Pirmiausia robotas turi būti įjungtas minimalia galia, tuo tarpu patartina augintinį laikyti ant rankų ir atsargiai glostyti, patogumo dėlei tai galite padaryti sėdint ant sofos.

4 žingsnis. Po to padėkite mėgstamą skanėstą ant grindų ir paleiskite augintinį iš rankų. Šiuo metu reikia rankiniu būdu per aplikaciją valdyti roboto dulkių siurblio trajektoriją, kad jis netyčia neįsiurbtų skanėsto, mums nereikia tragedijų. Iš pradžių gyvūnas į susidariusią situaciją reaguos nepasitikėdamas, bet kai supras, kad dulkių siurblys nesikėsina į jo maistą, tada grėsmės lygis jam gerokai sumažės.

Dėl naujausios roboto dulkių siurblio technologijos triukšmo lygis nesiekia 50 dB, o tai yra maždaug ramaus pokalbio garsumas. Mūsų dulkių siurbliai yra vieni tyliausių robotų dulkių siurblių pasaulyje. Kas neabejotinai padės jūsų augintiniui nebijoti valant.

5 veiksmas. Atlikus visus aukščiau išvardintus veiksmus ir įveikus baimės barjerą, nereikia priversti gyvūno būti toje pačioje patalpoje, kurioje yra dulkių siurblys. Leiskite augintiniui ramiai judėti namuose ir užsiimti savo reikalais.

Valymas robotu dulkių siurbliu neužima daug laiko, o tai sumažina ir gyvūno streso lygį.

Apibendrinant galima teigti, kad nereikia bijoti įsigyti robotą dulkių siurblį, jei jūsų namuose yra augintinis, tereikia laikytis kelių paprastų taisyklių. Be to, tai būtinas dalykas tvarkai palaikyti.

Visuosei robotų dulkių siurblių modeliuose yra silikoniniai šepečiai, sujungti su pūkelėmis, kurie leidžia efektyviai susidoroti su plaukais.

Vadovaukitės mūsų patarimais ir tikrai galėsite susidraugauti su savo augintiniu su robotu dulkių siurbliu!

Privalumai perkant robotą siurblį

Ištyrėte pavojų, kurį kelia duetas, kuriame yra dulkių siurblys robotas ir šuo ar katė. Žinoma, visas galimas bėdas aprašėme kuo detaliau, tačiau jos nėra tokios tikros, o laikomos ypatingais atvejais.

Jei kalbėsime apie tai, ar pirkti robotą dulkių siurblį, jei turite augintinių, mūsų atsakymas yra „taip“. Faktas yra tas, kad robotai gali efektyviai išvalyti grindis nuo šunų ir kačių plaukų. Tai ypač svarbu, jei namuose yra mažų vaikų ar alergiškų, Be to, ploni robotai sugeba išvalyti šiukšles po baldais (sofomis, virtuvės komplektais ir pan.), o tai nėra taip patogu daryti su įprastu dulkių siurbliu.

Todėl jei galiausiai nusprendėte įsigyti tokio tipo įrangą ir visi aukščiau išvardinti niuansai jūsų neišgąsdino, patariame išsirinkti tinkamą modelį ir pradėti naudotis roboto asistentu.

Šaltinis: neatsvor.lt

Komentarų sekcija išjungta.