Kaip išnaudoti erdvę po kavos staliuku?

0
242

Nepraraskite nė centimetro! Šis principas jau seniai buvo bet kurio mažo buto savininko šūkis. Kovojant už gražią svetainę visos priemonės geros ir tinka visi tūriai – įskaitant ir tuos pusmetrius, kurie skiria kavos stalviršį nuo grindų. Ar manote, kad nėra kur viską  sutalpinti? Oi, kaip jus klystate!!

Naudokite stalą kaip knygų lentyną

Ar skaitote kelias knygas ar žurnalus vienu metu? Ne pats rečiausias įprotis. Kad nesukeltumėte literatūrinio chaoso ant stalviršio ir nepaliktų ant sofos dulkių besirenkančių leidinių, paskirkite jiems vietą po stilingu kavos staliuku, kad jie visada būtų po ranka.

Baldas saugojimui ir vietos taupymui

Ar svetainėje nepakanka vietos minkštai sofai ir kelioms papildomoms kėdėms? Atkreipkite dėmesį į pūsleles, kurias prireikus lengva gauti iš po kavos staliuko. Šiame pavyzdyje pufai ir stalas sudaro vientisą ansamblį: juos pastumius po stalviršiu sunku atspėti, kad iš viso yra papildomų sėdynių.

Originalus skaitymas apie modernaus kavos staliuko funkciją šeimoms su vaikais. Jis gali būti naudojamas tiek tradiciškai, tiek kaip stalas vaikų stalo žaidimams ir piešimui kartu. Puikus sprendimas tiems, kurie neturi atskiro darželio arba nėra pakankamai vietos tokiam „žaidimų kampeliui“.

Vieta lagaminui

Netikėtas sprendimas tiems, kurie ilgai nežinojo, kur pritvirtinti vintažinį kelioninį lagaminą, arba svajojo rasti jam vietą už spintos, kad atlaisvintų vidinę erdvę kitiems daiktams. Paslėpkite lagaminą po kavos staliuku: jis pasirodys ir praktiškai, ir su idėja, ir savo rankomis. Galbūt akivaizdoje matomas lagaminas įkvėps jus dažniau keliauti?

Tik daina

Tiksliau, tiesiog ritmas, paslėptas po stikliniu stalviršiu. Būgnai gali būti uždengti stikliniu stalviršiu ir paversti neįprastu kavos staliuku. Iš esmės puikiai dera prie kambario tempo: tamsūs ir šviesūs, spalvomis papildo pagrindinę kambario apdailą. Apskritai tai gera idėja grojantiems jamba ar bet kokiu erdviniu būgnu.

Aksesuarų saugykla

Jei esate įpratę daryti rankdarbius priešais televizorių, tikriausiai žinote, kaip nenorite nebaigtų darbų įdėti į antrąjį degiklį. Išeitis – po kavos staliuku pasidėti krepšelį ar dėžutę, kur kol kas galima padėti įrankius ir patį nebaigtą šedevrą. Premija: jūsų katė tikrai nepasieks karoliukų, siūlų ir kamuoliukų su mezgimo adatomis.

Muziejus po stiklu

Keliaudami dažnai perkame vietinį spalvingą dekorą, tačiau galvojame, kaip svetainėje rasti jam vertą vietą. Kavos staliukas permatomu viršumi gali būti verta išeitis: plėšrų Afrikos krokodilą laikome po stiklu (ar kitais nekenksmingais niekučiais – spręsti jums).

Norėdami sukurti nedidelę kūrybinio chaoso iliuziją, prie aksesuaro padėkite žurnalus ar knygas, kurias skaitote vakarais. Taigi kavos staliukas atsikratys įkyraus panašumo į muziejaus vitriną ir išspręsite dvi praktines problemas vienu metu.

Pagalvių saugykla

Sofos pagalvėlės, skirtos užpildyti kambarį komfortu, kartais atlieka priešingą vaidmenį – sukuria netvarką svetainėje. Problemą išspręsti labai paprasta: paslėpkite pagalves po kavos staliuku ir pagal poreikį jas išimkite: kiekvienas tegul pats sprendžia, ar jam patogu sėdėti ant tuščios sofos, ar patogiai paskęsti mažų pagalvių kalne.

Šaltinis: baldaiska.lt

Komentarų sekcija išjungta.