Kaip vyrai gali pagerinti savo seksualinę veiklą?

0
227
Kaip vyrai gali pagerinti savo seksualinę veiklą?

Dauguma vyrų nori, kad galėtų pagerinti savo partnerio malonumą intymių santykių metu. Tačiau galvojimas apie seksualinę veiklą gali sukelti nerimą. Pagrindiniai veiksmai, pagerinti savo veiklą lovoje:

  1. Sumažinti savo nerimo lygį.
  2. Pagerinti erekcijos disfunkciją
  3. Pagerinti santykius su savo antra puse.
  4. Padidinti savo ištvermę.

Dėl šių keturių būdų, jūsų intymūs santykiai gali pagerėti ir partneriai suteiks daugiau malonumo. Svarbu paminėti, kad dažnai vyrai nepatyria erekcijos dėl nerimo.

Taip pat siūlome paskaityti kitus galimus metodus, kurie padės pagerinti intymius santykius.

Susikoncentruokite

Kai kurie vyrai galvoja, kad svarbiausia sekso dalis yra įsiskverbimas į moterį. Tačiau daugumai moterų gali patikti vyrai su erekcijos sutrikimais. Erekcijos sutrikimai gali būti puikus būdas išmėginti naujas strategijas, kurios patiktų jūsų partneriai. Neskubėkite pereiti į santykiavimą iš karto, pradžioje pažaiskite žaidimus. Lieskite savo moterį, bučiuokite ir galite pereiti prie oralinio sekso. Moterims tokie žaidimai yra svarbūs. 2017 metais buvo atliekami tyrimai, kuriuose 36,6 procentų moterų teigė, kad norint patirti orgazmą, joms būtinas klitoriaus stimuliavimas.

Išbandykite pradėjimo ir sustojimo funkciją

Jeigu vyrai nori ilgiau išlaikyti intymius santykius, tuomet galima naudoti start – stop funkciją. Ši technika yra paprasta, paprasčiausiai nutraukite savo seksualinę veiklą, kuomet jaučiate neišvengiamą ejakuliaciją. Giliai įkvėpkite ir iš naujo, tuomet sustokite. Tokiu būdu galite atitolinti ejakuliaciją. Ši technika leidžia vyrui sulaikyti ejakuliaciją ir jaustis patogiau.

Pabandykite kažką naujo

Seksualinis malonumas yra jaučiamas aistroje ir jaudulyje. Jeigu vyras visuomet buvo tik su viena partnere, tuomet gali jausti rutiną, todėl jam bus sunkiau susijaudinti ir išlikti susikaupusiam, kad galėtų įtikti partneriai. Todėl jiems reikėtų išbandyti kažką naujo arba skirtingoje vietoje. Siūlome pasikalbėti su savo partneriu apie seksualines fantazijas, kadangi tai gali pagyvinti jūsų seksą. Taip pat galite nuveikti ką nors naujo su savo antra puse, nebūtinai miegamajame:

  1. Gaminti kartu.
  2. Nuvykti į muziejų.
  3. Paplaukioti baidarėmis arba vaikščioti ilgesnes distancijas.
  4. Išbandyti naują sporto šaką kartu.

Tai jums padės jaustis artimesniems, o tuomet naujų veiklų jaudulys persikels į miegamąjį.

Suvaldykite savo stresą ir nerimą

Dėl patiriamo streso ir nerimo gali būti sunku išlaikyti ejakuliaciją. Šios dvi problemos gali atitolinti žmogų nuo seksualinio intymumo. Jeigu vyras patiria stresą arba nerimą, tuomet jam bus sunkiau juntamas malonumas sekse.

Meskite rūkymą

Rūkymas gali sukelti jums aukštesnį kraujospūdį ir kitas širdies problemas, kurios sukels problemų su erekcija. Rūkymas yra glaudžiai susijęs su erekcijos disfunkcija. 2015 metų tyrimas parodė, kad asmenys metę rūkyti pagerino savo seksualinę funkciją ir sumažino savo erekcijos sutrikimus.

Bendraukite atvirai

Kalbėjimas su savo partneriu padeda pagerinti seksualinę patirtį. Jeigu intymių santykių metu juntate stresą arba nerimą, tuomet aptarkite viską su savo partneriu. Bendras darbas gali padėti vyrui išspręsti juntamas problemas. Taipogi, partneris gali patarti praktinių pasiūlymų.

Išspręskite santykių problemas

Problemas esančios už miegamojo durų, gali sukelti seksualinę disfunkciją. Tarkime vyras galvoja, kad antra pusė per daug jį kritikuoja, o tuomet sekso metu patirs nerimą ir tai sukels mažesnį pasitenkinimą. Bendravimo metu sutelkite dėmesį į jausmus, kurie gali padėti vyrui išspręsti santykių iššūkius.

 

 

Komentarų sekcija išjungta.