Auksas, sidabras: kodėl jie naudingi sveikatai?

0
129

A hand holding a gold barDescription automatically generated

Jei mėgstate tauriuosius metalus, turime jums gerą žinią. Auksas, sidabras bei varis – ne tik puošmena! Įvairūs aukso dirbiniai, sidabriniai papuošalai gali būti itin naudingi sveikatai, apsaugoti nuo ligų ir t. t. Ką verta žinoti?

Nuo piktos akies ir širdies ligų

Turbūt esate girdėję, kad senovėje papuošalai bei amuletai dažnai buvo naudojami nuo įvairių nužiūrėjimų, blogos akies, piktųjų dvasių. Pasirodo, net ir šiais laikais tikima metalų galia. 

Vienareikšmiškai, auksas – gražiausias bei vertingiausias metalas, kuriuo galima pasipuošti. Tiek senovėje, tiek ir dabar tai – puiki investicija, vertinga valiuta. Ir medikai pripažįsta, jog tam tikri taurieji metalai leidžia greičiau gyti žaizdoms, padeda apsisaugoti nuo epilepsijos ir kitų ligų. Taip pat tikima, kad ant kaklo nešiojamas auksinis pakabukas gali apsaugoti nuo širdies ligų, priepuolių.

Tiesa, rekomenduojama kartu nenešioti auksinių ir sidabrinių dirbinių. Vienas iš jų suteikia energijos, o kitas – slopina, todėl vertėtų atskirti šiuos metalus.

Sidabrinis vanduo

Sidabras pasižymi antibakterinėmis savybėmis, o šiais laikais galima gerti net sidabringą vandenį (koloidinį). Tai vanduo, kuris yra praturtintas sidabro jonais. Jie sunaikina ne tik bakterijas, bet ir įvairius virusus. Šis vanduo stimuliuoja organizmo bioprocesus bei gali veikti kaip baktericidas. Koloidinis vanduo yra natūralus antibiotikas, todėl jį naudinga gerti kasdien. Tai – sveikatos eliksyras!

Sidabringas vanduo nuo senų laikų žinomas vaistinis preaparatas, kuris, nors buvo praradęs populiarumą, vėl susigrąžina sveikuolių meilę. Tai yra efektyviausias bei prieinamiausias savigydos būdas.

SVARBU! Prieš naudojant koloidinį vandenį, rekomenduojama pasitarti su šeimos gydytoju. Kasdieniam gėrimui rekomenduojama sidabringo vandens koncentracija neturėtų būti didesnė nei 0,02 mg/l.

Komentarų sekcija išjungta.