Kaip greičiau numesti svorio ir atsikratyti riebalų?

0
347

Jei jaučiate, kad suvalgytos papildomos kalorijos patenka tiesiai į pilvą ar šlaunis, jūs nieko neįsivaizduojate. Paprastai tai yra sritys, kuriose kaupiate riebalus dėl savo genų, hormonų, amžiaus, gyvenimo būdo ir kitų veiksnių. Kiekvieno žmogaus kūnas yra linkęs kaupti kalorijas, kad galėtų išlikti gyvas ir saugus. Iššūkis kiekvienam yra išmokti atsikratyti nereikalingų riebalų. Daug girdite apie riebalus deginančius triukus, tokius kaip mankšta riebalų deginimo zonoje, dėmių mažinimas ir maistas ar papildai, kurie tariamai sudegina daugiau riebalų. Užuot ieškoję greito sprendimo, kuris greičiausiai neveiks, išmokite deginti riebalus atliekant įvairius pratimus.

Riebalų deginimo pagrindai

Jūs gaunate energijos iš riebalų, angliavandenių ir baltymų. Riebalus kuriuos kaupia jūsų kūnas, priklauso nuo jūsų vykdomos veiklos. Dauguma žmonių nori naudoti riebalus energijai gauti, o tai logiška. Jūs manote, kad kuo daugiau riebalų sunaudosite kaip energijos šaltinį, tuo mažiau riebalų turėsite savo kūne. Tačiau naudojant daugiau riebalų automatiškai netenkama daugiau riebalų. Supratimas apie geriausią riebalų deginimo būdą prasideda nuo kai kurių pagrindinių faktų apie tai, kaip jūsų kūnas gauna energijos. Jūsų kūnas pirmiausia naudoja riebalus ir angliavandenius energijai. Nedidelis baltymų kiekis sunaudojamas mankštos metu, tačiau daugiausia jis naudojamas raumenims atkurti po treniruotės. Didesnio intensyvumo pratimams, pavyzdžiui, greitam bėgimui, organizmas labiau pasikliaus angliavandeniais, o ne riebalais. Taip yra todėl, kad medžiagų apykaitos būdai, kuriais galima suskaidyti angliavandenius energijai gauti, yra efektyvesni nei riebalų skaidymo būdai. Ilgai ir lėčiau mankštinantis riebalai naudojami energijai gauti daugiau nei angliavandeniai. Kalbant apie svorio metimą, svarbu sudeginti daugiau kalorijų, nebūtinai sunaudoti daugiau riebalų energijai gauti. Kuo sunkiau dirbsite, tuo daugiau kalorijų sudeginsite.

Mitas apie riebalų deginimo zoną

Mankštinantis mažesniu intensyvumu, energijai bus sunaudota daugiau riebalų. Šia pagrindine prielaida prasidėjo riebalų deginimo zonos teorija, ty mintis, kad dirbant tam tikroje širdies ritmo zonoje (maždaug nuo 55 iki 65 % maksimalaus širdies ritmo). ) leis jūsų kūnui sudeginti daugiau riebalų. Bėgant metams ši teorija taip įsitvirtino mūsų pratybų praktikoje, kad matome, kad ji skelbiama knygose, diagramose, svetainėse, žurnaluose ir net sporto salėje esančiuose kardio treniruokliuose. Bėda ta, kad tai klaidina. Tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte vengti žemo intensyvumo pratimų, jei norite atsikratyti daugiau riebalų. Yra keli konkretūs dalykai, kuriuos padarius, jūs galite sudeginti daugiau riebalų ir viskas prasideda nuo mankštos.

Riebalų deginimas su kardio treniruočių pamaišymu

Vis daugiau žmonių pasimeta, nes galvoja, kad kardio metu reikia dirbti labai sunkiai. Jūs netgi galite manyti, kad didelio intensyvumo pratimai yra vienintelis būdas. Galų gale, jūs galite sudeginti daugiau kalorijų ir, dar geriau, jums nereikės tam skirti tiek daug laiko. Tačiau tam tikra įvairovė gali padėti stimuliuoti visas skirtingas energijos sistemas, apsisaugoti nuo per didelio krūvio traumų ir labiau mėgautis treniruotėmis. Galite nustatyti kardio programą, kurią sudaro įvairios skirtingo intensyvumo treniruotės.

Aukšto intensyvumo kardio

Mūsų tikslams čia didelio intensyvumo kardio treniruotės nukrenta nuo maždaug 80 iki 90 % jūsų maksimalaus širdies susitraukimų dažnio (MHR) arba, jei nenaudojate širdies ritmo zonų, maždaug nuo 6 iki 8 pagal 10 balų suvokiamą krūvio skalę. Tai reiškia, kad mankštinatės tokiu lygiu, kuris atrodo sudėtingas ir užgniaužia kvapą, kad galėtumėte kalbėti pilnais sakiniais. Nesiūloma bėgti maksimaliu greičiu. Kuomet dirbama su didesniu intensyvumu, tai gali būti naudinga svorio metimui ir galėsite pagerinti savo ištvermę ir žinoma aerobinį pajėgumą.

Komentarų sekcija išjungta.