Kaip išsirinkti sodybą vestuvėms?

0
203

Vestuvės – tai dviejų įsimylėjusių  žmonių kelio pradžia. Vestuvių planavimas tai yra didžiulė ir jaudinanti atsakomybė. Kamuoja daugybe klausimų nuo svečių sąrašo iki kokią sodybą išsirinkti? Be abejonės pirmiausia reikėtų pagalvoti apie vestuvių šventės vietą.

Yra daugybę sodybų nuomai vestuvėms kurias galima išsinuomuoti tačiau, kaip pasirinkti būtent tą ?

Šiame straipsnyje apie tai kaip išsirinkti sodybą vestuvėms ir nuo ko pradėti.

Kokį metų laiką bus vestuvės?

Pirmiausia renkantis sodybą vestuvėms labai aktualu yra kokį sezoną Jūs planuojate jas daryti. Jei vasarą ar pavasarį, patartina rinktis sodybą, kurioje yra graži aplinka, mažiau šurmulio ir yra ežeras.

Svečiai galės mėgautis vandeniu, išsimaudyti, pasivaikščioti, paplaukioti valtimi ar net pasidaryti gražių nuotraukų. Sodybą vasarą ne tik  bus grožis akims, dėl stulbinančios ir vaizdingos gamtos, bet suteiks ir papildomų pramogų.

Renkantis sodybą  šaltuoju sezonų, aktualiau jau nebe pati aplinka, o vidus. Svarbu, jog būtų erdvu, būtų vietos šokiams, taip pat ir vidaus dizainas, interjeras ar bus vietos dekoracijoms. Norint daugiau pramogų įtraukite pirties malonumus ar atpalaiduojantį kubilą.

Miegamosios vietos

Reikėtų pagalvoti ir apie miegojimo zonas, kadangi jei svečiai atvykę iš toli, tikrai bus pavargę grįžti didelį atstumą atgal, todėl reikėtų pasirūpinti, jog sodyboje būtų miegamieji kambariai.

Keli svarbus patarimai

 

Atvykimas į vietą – Atradus patinkančią sodybą vertėtų nuvykti ją apžiūrėti, taip galėsite pajusti atmosferą ar ji jums tinkama ar ne. Juk vestuvės ypatinga šventė, todėl norisi, jog viskas būtų aiškiai suplanuota ir nekiltų klausimų.

Biudžetas – sudarykite numatytą biudžetą taip lengviau bus rinktis siūlomus variantus.

Papildomos paslaugos – nebijokite kilus klausimams klausti ir išsiklausinėti kas Jums yra aktualu pavyzdžiui, kokios numatytos paslaugos įeina į sodybos kainą.

Vaikai – jei šventėje dalyvaus ir vaikai reikėtų pagalvoti ir apie papildomus užsiėmimus vaikams.

Kaina – norint iškelti vestuves sodyboje pigiau vasarą, rinkites šventę daryti ne savaitgalį, o darbo dieną.

Dekoras

Dažnai  kai kurie net ne įtraukia dekoro į savo sąrašą, tačiau tai apie tai reikėtų pagalvoti, nes tai svarbios detalės, kurios papuoš Jūsų šventę ir suteiks išskirtinumo ir prisiminti tikrai bus ką.

Fotografas kai Jūs ir Jūsų svečius įamžins juk visos dekoracijos matysis fone ir taip vartydami nuotraukas galėsite prisiminti ir sugrįžti į tą patirtą emociją vėl.

Taip pat dekoras lems  šventinę nuotaiką bei atmosferą. Suderintos spalvos, raštai gėlės  šventei suteiks didelio ryškumo.

 

Paruošta remiantis santuoka.lt  informaciją.

Komentarų sekcija išjungta.