Kaip naudotis pirmosios pagalbos vaistinėle?

0
228

Kur reikėtų laikyti pirmosios pagalbos vaistinėlę?

Pirmosios pagalbos vaistinėlės turi būti laikomos saugioje, sausoje ir prieinamoje vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Kiekvienas tinkamo amžiaus žmogus, žinantis, kaip naudotis pirmosios pagalbos vaistinėle, turėtų žinoti, kur ji yra. Taip pat privalote ją laikyti savo automobilyje, nameliuose ir laivuose, kad galėtumėte panaudoti kai jų prireiks.

Kaip turėtumėte prižiūrėti pirmosios pagalbos vaistinėlę?

Svarbu yra reguliariai tikrinti pirmosios pagalbos rinkinio turinį. Pakeiskite atsargas vaistinėlės, kurių galiojimo laikas jau pasibaigęs arba kurios buvo panaudotos. Kas 6 ar 12 mėnesių patikrinkite rinkinį, kad įsitikintumėte, ar visi produktai yra geros būklės, o sterilūs daiktai vis dar sandarūs.

Kaip naudoti pirmosios pagalbos rinkinyje esančius daiktus?

Norint naudoti atnaujintą vaistinėlę, reikalingi pagrindiniai pirmosios pagalbos teikimo įgūdžiai ir žinios. Kai kurie dalykai, kuriuos turėtų žinoti pirmosios pagalbos teikėjas:

  • Sugeriantys kompresiniai tvarsčiai uždengia ir sutvarsto kraujuojančias žaizdas
  • Neprilimpančių tvarsčių naudojimas žaizdoms ir nudegimams uždengti
  • Elastinių tvarsčių naudojimas patempimams palaikyti
  • Šoko antklodės, padedančios valdyti kūno temperatūrą

Svarbu perskaityti vadovą, pateiktą su pirmosios pagalbos vaistinėle. Tačiau oficialus pirmosios pagalbos mokymas gali pakelti pirmosios pagalbos rinkinio naudojimą į kitą lygį.

Jei nesate tikri, kaip teisingai naudoti pirmosios pagalbos priemones, apsvarstykite galimybę lankyti pirmosios pagalbos kursus.

Tinkamas pirmosios pagalbos vaistinėlės naudojimas gali užkirsti kelią komplikacijoms ir išsaugoti gyvybę.

LR SAM (Lietuvos Respublikos Sveikatos Apsaugos Ministerija) pateikia atmintinę, kaip suteikti pirmąją pagalbą, vaistinėlės galite įsigyti internetu už prieinamą kainą ir greitai. Taip pat, atmintinę kaip naudotis turniketais, kurią galite rasti čia.

Įsigyti automobilio pirmosios pagalbos rinkinį, pagamintą specialiai pagal atnaujintus LR SAM 2022 metų reikalavimus vairuotojams dėl naujų pirmosios pagalbos rinkinių komplektacijų nuo balandžio 1 d. Galite.

Nelaimingų atsitikimų visada atsitiks. Todėl labai svarbu, kad bet kurioje jūsų buvimo vietoje ar darbo aplinkoje suprastumėte pirmosios pagalbos reikmenų svarbą siekiant užtikrinti visų dalyvaujančių asmenų saugumą.

Be tinkamos pirmosios pagalbos įrangos lengvas, išgydomas sužalojimas gali virsti daug rimtesniu. Pirmoji pagalba ne tik padeda atsigauti, tai padeda išgelbėti gyvybes.

Komentarų sekcija išjungta.