Kodėl svarbu miegoti ant kokybiškos pagalvės?

0
113

Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami ir daugelis neįvertina geros kokybės pagalvės įtakos mūsų miego kokybei ir bendrai sveikatai. Dažniausiai asmenys klausia specialistų patarimo, kaip pasirinkti tinkamą pagalvę, nes dažnai jiems sunku rasti tokią, kuri atitiktų jų poreikius. Kiti perka brangius čiužinius ir lovas nežinodami, kad tinkamai pritvirtinta pagalvė padidins 30% komforto, kurį patiria miegas naujoje lovoje. Todėl, jei skiriate laiko ir pinigų čiužiniui ir lovai, turėtumėte daryti tą patį ir pasirinkti tinkamai prigludusią pagalvę. Investuoti į kokybišką pagalvę verta, jei norite, kad jūsų nakties miegas būtų geriausios kokybės.

Ieškant tobulos pagalvės, kuri pagerintų miegą ir bendrą sveikatą, būtina investuoti į tokią, kuri atitiktų jūsų poreikius. Štai penkios priežastys, kodėl gera pagalvė turėtų būti jūsų būtiniausių dalykų sąraše:

Komfortas: tinkama pagalvė turėtų suteikti pakankamai komforto ir atramos, o galva ir kaklas išliks patogioje padėtyje, kai miegate. Turėtumėte taip padėti galvą ant pagalvės, kad eitumėte tiesiai miegoti, negalvodami apie jos padėtį ar tvirtumą arba ar nereikės pabusti ir supurtyti pagalvės, kad pastatyti ją į patogią padėtį!

Dar viena priežastis, kodėl svarbu investuoti į kokybiškas pagalves yra tai, jog jos turi įtakos jūsų stuburui: tinkama pagalvė padės išlaikyti jūsų kaklo padėtį neutralioje padėtyje, kol miegate, bet ne per aukštai ar per žemai, kad sukeltų įtampą sąnariams ir kaklo raumenims, o tai gali sukelti kaklo skausmą ir galimai įtakoti dažnus galvos skausmus.

Sumažėjęs knarkimas: dėl netinkamo tipo pagalvės gali įsitempti kaklo raumenys, o tai gali prisidėti prie knarkimo. Tinkama pagalvė turi palaikyti natūralų kaklo išlinkimą, išlaikant atvirus kvėpavimo takus, sumažinant knarkimą ir pagerinant miego kokybę.

Įtampos mažinimas: tinkamo tipo pagalvė padės sumažinti įtampą visame kūne, nes padeda tolygiau paskirstyti svorį. Gera pagalvė taip pat gali padėti sumažinti spaudimą klubams, pečiams, kaklui ir nugarai, todėl miego kokybė bus geresnė.

Pagerėjusi sveikata: jei sunkiai išsimiegate dėl savo pagalvės, tai turės įtakos jūsų miego kokybei, tai, kaip gerai funkcionuosite kitą dieną, ir bendram jūsų gyvybingumui. Todėl tinkamas pagalvės tipas yra būtinas norint palaikyti bendrą sveikatą ir užtikrinti gerą nakties miegą.

Komentarų sekcija išjungta.