Sekso žaislų naudojimo privalumai psichinei sveikatai

0
199
Sekso žaislų naudojimo privalumai psichinei sveikatai

Nors sekso prekės yra populiarios visame pasaulyje ir sugeneruoja 15 milijardų pajamų per metus, tai nereiškia, kad visi žmonės šiuos žaislus naudoja. Vieni vyrai galvoja, kad sekso žaislai yra tiesiog nenaudingi ir jie nesuteikia jokios naudos. Tačiau moterys galvoja kiek kitaip, nes joms su žaislais yra paprasčiau atsipalaiduoti ir pajausti savo kūną. Pagal tam tikrus šaltinius, teigiama, kad sekso žaislų įtraukimas į santykius suteikia daug psichologinės naudos.

Vyrai dažniausiai jaučiasi spaudžiami intymiuose santykiuose, todėl jie dažnai meluoja ir apie masturbaciją, slepia savo emocijas ir nesistengia pažinti savo kūno geriau. Dėl šių priežasčių, dauguma vyrų vengia naudoti žaislus, kad suteikti sau ir savo partneriams didesnį malonumą.

Sekso žaislai gali atnešti įvairių naujovių į santykius ir suteikti didesnį malonumą. Reikia nepamiršti, kad sekso prekės suteikia naudos psichinei sveikatai.

Sekso žaislai suteikia daugiau pasitenkinimo

Žmonės kurie naudoja sekso prekes teigia, kad yra labiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu pagal visus rodiklius. Kuo daugiau žmonės tyrinėja savo kūną su sekso žaislais, tuo didesnė tikimybė, kad jie galės pažinti savo kūną geriau. Amerikoje buvo vykdoma apklausa ir 90 procentų moterų teigė, kad jaučia pasitenkinimą su vyrais, kurie naudojasi sekso žaislais. Vyrai kurie nenaudoja sekso žaislų, su jais pasitenkinimo lygis siekia 76 procentus.

Sekso žaislai suteikia pasitikėjimo savimi

Kuomet susipažįstate su savo kūnu geriau, tuomet įgyjate didesnį pasitikėjimą savimi, bei žinote kas jums labiau patinka. Kiekvienas žmogaus kūnas yra kaip meno kūrinys, nes jie yra visi skirtingi. Klitorius egzistuoja ne vien dėl malonumo, nes jis yra nepaprastas. Asmenys kurie masturbuojasi bent kartą per savaitę yra linkę labiau vertinti savo kūną ir išvaizdą. Sekso žaislai leidžia eksperimentuoti su skirtingais pojūčiais ir tuo pačiu metu stimuliuoti savo malonumo taškus.

Analinis seksas dažnai yra daugumai moterų neįprastas ir bijo tai patirti su savo antromis pusėmis. Dėl tokių priežasčių, jos dažnai įsigyja tam tikrų žaislų, o kuomet juos išbando, pradeda eksperimentuoti ir su savo vyrais.

Komentarų sekcija išjungta.

Daugiau naujienų