TOP patarimai, kaip pasirinkti geriausią stogo dangą?

0
305

Nors namo dizainas yra labai svarbūs, dar svarbiau pastatyti namą iš kokybiškų ir patikimų medžiagų, kurios atlaikytų bet kokias aplinkos sąlygas. Nes stogas apsaugo mus nuo pavojingiausių oro sąlygų, tokių kaip smarki audra, vėjas ir kt. Štai kodėl stogai atlieka vieną iš svarbiausių kriterijų statyboje.

Šiandien parduotuvėse galima rasti daugybę įvairių tipų ir stilių stogo dangų, todėl kartais gali būti sunku apsispręsti. Taip pat dengiant stogo dangą ir norint dar labiau apsisaugoti nuo oro sąlygų, pravartu pagalvoti ir apie stogo apšiltinimą.

Renkantis polisterinį putplastį  neoporas kaina ir kokybė yra puikus derinys. Neoporas privalumas –  ekoefektyvumas. Apšiltinę stogą taip efektyviau kovosite su klimato kitimu.

Šiame straipsnyje sužinosite, kokios stogo dangos yra patikimos ir kokybiškos ir kokias medžiagas rinktis.

Kokia stogo danga yra patvariausia?

Aliumininė stogo danga yra vieną populiariausių stogo dangų dėl savo lengvumo ir patvarumo, taip pat dėl plačių dizaino galimybių, leidžiančių klientams pasirinkti stogo spalvą ir formą.

Tačiau, jei reikia papildomo tvirtumo, reikėtų apsvarstyti galimybę naudoti aplinkai stipresnę stogo dangą –  betono arba keramines plyteles.

Jei svarstote apie pigesnį ir praktiškesni variantą, plieninės čerpės. Taip pat jos yra tiems, kurie mėgsta unikalu dizaina ir išskirtinumą bei estetiką

Į ką  atkreipti dėmesį prieš renkantis stogą?

  1. Atsižvelkite į stogo konstrukciją ir formą
  2. Atsižvelkite į stogo izoliacines savybes
  3. Dizainas, suderintas su aplinka
  4. Atsižvelkite į stogo dangos tarnavimo laiką
  5. Konsultuokitės su ekspertu
  6. Taip pat išsiaiškinkite tikslų stogo dydį

Kaip prižiūrėti stogo dangą?

Norint užtikrinti stogo ilgaamžiškumą ir, kad greitų metų jos keisti nereikėtų,  atlikite stogo valymą du kartus į metus, rudenį ir vasarą. Tvarkingas stogas visada didina turto vertę ir yra vienas svarbiausių pastato rodiklių.

Visapusiška stogo dangos apžvalga turėtų apimti: dangos būklės patikrinimą, konstrukcijos kontrolę.

 

Pabaigai

Aptarėme, kaip ir kokio tipo stogo dangos medžiaga jums geriausiai tinka ir ką reikia apsvarstyti prieš perkant stogą. Stogo pasirinkimas yra ilgas ir kruopštus procesas į kurį reikėtų investuoti daugiau laiko.

 

Paruošta pagal manostogas.lt informaciją

Komentarų sekcija išjungta.