Kaip išsirinkti tinkamiausią lubrikantą?

0
336

Neabejotina, kad tepalas sustiprina bet kokį seksualinį elgesį, nesvarbu, ar tai seksas su partneriu, masturbacija. Kalbant apie bet kokį seksualinį malonumą, galima taikyti pagrindinę taisyklę – kuo dregniau, tuo geriau. O lubrikantas visada suteiks papildomos drėgmės.

Pjur lubrikantai  puikus pasirinkimas ieškantiems įvairovės. Šie lubrikantai geri tuo ,jog pasižymi gera kokybe, bei plačių asortimentu.

Šiame straipsnyje apie tai kokį lubrikantą naudoti ir kaip išsirinkti tinkamiausią.

Lubrikantus galima atskirti pagal jų funkciją.

 

  • Suteikia papildomos drėgmės seksui.
  • Įvairūs kvapai gali padėti jaustis maloniai oralinio sekso metu.
  • Tepalai gali vėsinti, šildyti ir pan., o tai taip pat suteikia naujų pojūčių.

Kaip naudoti sekso lubrikantą?

Jei yra naudojamas prezervatyvas sekso metu, užsidėkite jį ir tepkite lubrikantu tiesiai ant jo. Nedidelis kiekis lubrikanto prezervatyve taip pat gali suteikti malonumo, tačiau per daug naudojant prezervatyvą jis gali nuplyšti. Jei nenaudojate prezervatyvo lubrikantą taip pat galite tepti tiesiai į makštį arba varpą.

Kodėl verta naudoti lubrikantą?

Naudojant lubrikantą,  galima jausti mažiau diskomforto, skausmo, makšties sausumo ir vėl mėgautis seksu.Lubrikantai pagerina slydimą, pašalina pernelyg didelę trintį ir apsaugo nuo labai jautrios lytinių organų odos ir gleivinės pažeidimų.

Lubrikantų tipai

Prieš perkant tepalus, verta žinoti apie skirtingus jų tipus ir jų tinkamumą. Yra daugybė tepalų rūšių, bet štai keletas labiausiai paplitusių:

 

  1. Vandens pagrindo – tai universalus tinkantis, bet kokioms sekso rūšims.
  2. Silikono pagrindo –  suteikia ypatingai didelį slydimą ir yra bekvapiai.
  3. Aliejaus pagrindo –  negalima naudoti su lateksiniais prezervatyvais, nes taip gali lengviau plyšti. Aliejaus pagrindu pagamintas produktas gali tirpinti lateksą.
  4. Natūralus – tiems kas ieško sveiko pasirinkimo iš natūralių ingriedientų
  5. Hibridinis – tai silikoninio ir vandens pagrindo mišinys.

Kokių klaidų vengti naudojant lubrikantą?

Pasirenkama nekokybiška prekė – lubrikantus rinkites iš žinomų ir specializuotų parduotuvių, kur parduodami saugūs produktai, taip bus mažesnė rizika pasigauti kokių tai nepageidaujamų ligų.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lubrikantą?

Atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką.Jei naudosite pasibaigusio galiojimo produktą gali kilti įvairios ligos, bėrimai ar kitos problemos.

Silikoniniai lubrikantai nėra tinkami jei naudojates sekso žaislais. Tai juos gali pažeisti, todėl kitu atvėju rinkites vandens pagrindo tepalą.

 

Parengta remiantis prezervatyvai.net informaciją

Komentarų sekcija išjungta.